یکشنبه , ۵ تیر ۱۴۰۱
نقد فعالیت های #شاگردان_غفاریقسمت پنجم: #خوداختفایی 2  با توجه به اینکه اقدام ب…

نقد فعالیت شاگردان غفاری: اتهام زنی

70246123 1047869332211734 8256586567447530453 n | تنویر

نقد فعالیت های #شاگردان_غفاری
قسمت پنجم: #خوداختفایی 2 ???? با توجه به اینکه اقدام به #خوداختفایی توسط برادران #صدرالساداتی #شوک عجیبی به جامعه وارد کرد و تا حدود 72 ساعت این #اقدام_بچه_گانه آنها در #صدراخبار داخلی و خارجی قرار داشت، به اندازه کافی به آن پرداخته شده. ???? در این مطلب قصد داریم به سایر #جنبه_های این ماجرا بپردازیم ???? یکی از جنبه های این #بازی_بچه_گانه، اتهام زنی سایر شاگردان #غفاری به نظام بود.
???? در زمانی که #صدرالساداتی ها خودشان را #مخفی کرده بودند و حتی خانواده هایشان را هم از محل اختفایشان مطلع نکرده بودند، شاگردانی از قبیل #احد_ایمانی و #ابوالفضل_شهادتی بدون هیچ سند و مدرکی، نظام را متهم به ربودن آنها کردند.
???? البته #اتهام_زنی #شاگردان_غفاری به نظام، مساله پیش پا افتاده ای است. آنها اگر جورابشان را هم گم کنند، اولین چیزی که به ذهنشان می رسد این است که دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی نظام، برای مقابله با استادشان چنین کاری کرده اند.
???? #مساله_مهم این است که شاگردان غفاری که به نظام اتهام می زنند، با اینکه خودشان را در #مسیر_سلوکی استادشان می دانند و از اخلاقی بودن استادشان دم می زنند، حاضر نشدند پس از مشخص شدن #دروغ_خوداختفایی، از #دروغهایی که گفته اند #عذرخواهی کنند. ???? سوال این است که چه #اخلاق و #عرفانی چنین روشی را تایید می کند؟
#عرفان_انحرافی
#دکاندار_معنویت #استاد_کامل #استاد_ناقص #غفار_عباسی #غفاری #استاد_غفاری ???? @tanwir_ir

نمایش پست در اینستاگرام

                 

مطلب پیشنهادی

پس از انتشار مطلبی درباره #دروغگویی دو نفر از #شاگردان_غفاری و #اتهام_زنی بدون …

نقد شاگردان غفاری: دروغگویی

  ???? پس از انتشار مطلبی درباره #دروغگویی دو نفر از #شاگردان_غفاری و #اتهام_زنی بدون …

4 دیدگاه

  1. خداوند شما را هدایت کند…از هیچ عملی برای تخریب چندین انسان دریغ نمیکنید.شما را چه شده است که در جبهه دشمن بازی میکنید؟حامیان ومخالفان حضرت استاد غفاری هر عملی انجام دهند در هر دو صورت در زمین دشمن بازی کرده اند…امیدوارم بیندیشید

  2. خاک عالم برسرشون ‘بیشرف ها.

  3. خیلی پست فطرتی که این چنین یک طرفه و بدون سند و با دروغ علیه کسانی حرف میزنید شما آبروی انقلابیون واقعی رو بردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.