یکشنبه , ۱۲ تیر ۱۴۰۱
01Khoiniha0032 | تنویر

فرار رو به جلو- موسوی خوئینی ها

حامیان دولت، برای فرار از قبول مسئولیت اوضاع اقتصادی کشور، این بار با نامه سرگشاده به میدان آمده اند. نامه سرگشاده ای که یادآور نامه بدون سلام و والسلامی است که جرقه ای شد تا آتش فتنه 88 روشن شود.

آقای موسوی خوئینی ها ، بدون در نظر گرفتن سوابق حمایتش از دولت اعتدال، نامه سرگشاده ای نوشته و در آن به بازگویی آرزوهای بربادرفته دشمنان اسلام و انقلاب پرداخته. نامه ای که حتی یک نکته از آن با خواسته های رسما اعلام شده آمریکا و اسرائیل تفاوت ندارد!

قرآن کریم (در آیه 78 سوره نساء) درباره منافقان می فرماید: اینها اگر خیری ببینند، می گویند از طرف خداست و اگر شری ببینند، به ضعف رهبری و مدیریت رسول خدا (ص) نسبت می دهند و در انتهای آیه می فرماید: این منافقان هيچ سخنى را نمى‌فهمند!

آنگاه که طلحه و زبیر بعد از مشارکت در قتل خلیفه به بهانه خونخواهی به مقابله با امیرالمومنین (ع) پرداختند، حضرت در مذمت اینان فرمود: «آنها حقی را مطالبه می کنند که خود وا نهاده اند و خونی را می طلبند که خود ریخته اند.»

مقام معظم رهبری هم پیش از این پاسخی به این لفاظی ها داده اند و فرموده اند: «کسانی که دیروز همه امکانات کشور در اختیار آنها بود و کسانی که امروز همه امکانات مدیریتی کشور را در اختیار دارند، حق ندارند نقش اپوزیسیون بازی کنند و علیه کشور سخن بگویند بلکه باید پاسخگو باشند.»

به نظر می رسد این نامه به آقای موسوی خوئینی ها دیکته شده، وگرنه کیست که نداند ایشان از چنان رفاهی در جمهوری اسلامی برخوردار است که هرگز توان درک اقشار مستضعف را نخواهد داشت! فشاری که در نتیجه ی بی تدبیریِ دولتِ مورد حمایتِ او، بر مردم وارد شده!

صفحه فیلم و کلیپ تنویر

صفحه تنویر در نماشا

صفحه تنویر در سایت آپارات

تکرار مظلومیت شهید بهشتی

فرید مدرسی کیست؟ قسمت اول

فرید مدرسی کیست؟ قسمت دوم

نقدی بر خبرگزاری شفقنا قسمت اول

نقدی بر خبرگزاری شفقنا قسمت دوم

                 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.