یکشنبه , ۱۲ تیر ۱۴۰۱
فراررو به جلو اصلاح طلبان به جای پاسخگویی به وضعیت موجود  کشور با تمام امکاناتش…

فراررو به جلو اصلاح طلبان

71742618 471960243677171 5879014029829988466 n | تنویر

???? فراررو به جلو اصلاح طلبان به جای پاسخگویی به وضعیت موجود

???? کشور با تمام امکاناتش (از وزیر گرفته تا استاندار ، فرماندار ، بخشدار ، مدیر کل ، وغیره ) در دست #اصلاح_طلبان است. تمام دولت و اکثریت مجلس #علی_لاریجانی در دست این جماعت است. ???? از جمله #تاکتیک‌_های اصلاح‌طلبان ساختن #دوقطبی_‌های_فرهنگی_اجتماعی است که بیش ازهرچیز موضوع را به جای #کار_آمدی و #پیشرفت، در حوزه‌ی « #آزادی» هدایت می‌کند، آنها تصور می‌کنند که با بازی کردن در زمین آزادی می‌توانند مطالبات خود را بدست آورند.

???? اصلاح‌طلبان تلاش دارند تا حالت میانه‌ای را در پیش بگیرند به نوعی که بتوانند هم بیشترین بهره‌وری را کسب کنند و هم از #لطمات جبران ناپذیر #تحریم_انتخابات حذر کنند. #سعید_حجاریان در میزگردی با #مصطفی_تاج‌زاده و #علیرضا_علوی‌تبار می‌گوید که بهترین راه، #سکوت_فعالانه است. به این معنا که اصلاح‌طلبان نه #انتخابات را تحریم کنند و نه در آن به صورت بلاشرط شرکت کنند، بلکه #مشارکت_مشروط را در دستور کار قرار دهند، به معنای دیگر در فرآیند انتخابات حضور فعالی داشته باشند و شعارهای خود را –احتمالا به صورت رادیکال -مطرح کنند اما از آنطرف نیز اگر دیدند اقبالی در میان مردم ندارند اعلام کنند که لیست نمی‌دهند و یا لیست محدود می‌دهند ولی تحریم هم نمی‌کنند!

???? مردم باید #بیدار شوند که اصلاح طلبان چه نقشه‌ای در سر دارند. اصلاح طلبان حق ندارند #منتقد_وضع_موجود باشند ، بلکه باید #پاسخگوی وضع موجود باشند چراکه عامل گرانیها، عامل احتکار خودروسازان ، عامل کاهش ارزش ریال ، عامل فشارهای اقتصادی، عامل معطل شدن کشور در برجام و غیره، #مدیریت_اصلاح_طلبان در #دولت و #مجلس است!!! #رسالت_حوزه_انقلابی
#رحا
#تنویر
#حوزه_سکولار
#حوزه_انقلابی

@resalathozehenghelabi
@tanwir_ir

نمایش پست در اینستاگرام

                 

مطلب پیشنهادی

ترس از خدا، آدم را عاشق خدا خواهد کرد. اگر این ترس از خدا نباشد، انسان سرگشته و حیران خواهد بود

عاشق خدا

پرونده #مکتب_سلیمانی قسمت بیست و چهارم ???? ترس از خدا، آدم را عاشق خدا خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.