پنجشنبه , ۹ تیر ۱۴۰۱
ویژگیهای تفکر صهیونیستی

روز قدس | ویژگیهای تفکر صهیونیستی

ویژگیهای تفکر صهیونیست

ضُرِبَتْ عَلَيْهِمُ الذِّلَهُ وَ الْمَسْكَنَهُ وَ باؤُ بِغَضَبٍ مِنَ الله‏… (بقره:61) مهر ذلت و ناداری بر پیشانی تفکری خورده شده که پس از دیدن بیش از ده معجزه از حضرت موسی علیه السلام و عبور از دریا، با دیدن بت‌پرستان، هوس بت‌پرستی کردند و کمتر از چهل شب از یکتا‌پرستی به گوساله‌پرستی رسیدند. این آیه و ده‌ها آیه دیگر در مورد قومی است که به لجاجت و ایرادگرفتن و بهانه آوردن معروفند، دیگران را برده خودشان می دانند، و خود را برتر از دیگران و قوم برگزیده دائمی خدا می‌دانند؛ در حالی که در زمین فساد می‌کنند؛ علمای‌شان به تحریف و ربا و حرامخواری و پیغمبرکشی و قتل معروفند و پایه قتل امامان شیعه را هم آنها گذاشتند.

این مشخصات متعلق به تفکر صهیونی است که جهان امروزِ ما با گوشت و پوست و استخوان خود آن را درک می‌کند.

همپیمانی همین تفکر با دشمنان پیامبر (ص) بود که پیغمبر ما را بیش از هر قوم دیگری آزرد و همین تفکر است که همیشه ردپای خود را در تاریخ اسلام، پاک کرده و خباثت‌های خود را به لطف حماقت های اعراب بدوی و منافقین پای آنها گذاشته.

تفرقه بین مسلمانان و فرقه‌سازی کار آنهاست که انصافاً در این کار استادند. از هیچ، فرقه می‌تراشند و از پوچ، تفرقه می‌سازند. در سنی وهابیت را ساختند و در شیعه بهائیت را ساختند، در مسیحیت، نومسیحیان را ساختند و در بوداییان، فرقه‌ای وحشی در میانمار که مسلمانان را زنده زنده می‌سوزانند! همه این فرقه ها ساخته صهیونیست هاست.

صهیونیست ها می‌توانند منافقین خون‌آشام را با سلطنت‌طلبان فراری و اراذل و اوباش و بهائیان و اعدامی ها و ساواکی ها و اختلاسگران و جاسوسان و همه عفونت‌های بشری را در یک جبهه به نام ضدانقلاب جمع کنند و سر یک میز بنشانند و به همه این موجودات آب و غذای خودش را بدهند.

البته ناگفته نماند که حساب یهودیان و به ویژه کلیمیان هم میهن ما از این تفکر افراطی و تمامیت‌خواه، جداست. همان‌گونه که وهابیت و بهائیت را هرگز نباید از اهل سنت و اهل تشیع دانست.

آبشخور همه این افراطی‌گری‌ها دربار ملکه انگلیس است. ولی قابلیت فوق‌العاده تفکر صهیون را که از زمان قابیل، پیوسته پرورش ابلیسی یافته و با تفرعن و جادوی مصری در هم آمیخته و با ثروت قارون‌ها و هنر سامری‌ها تلفیق شده را نباید فراموش کرد.

در هر مقطع از تاریخ، قسمتی از تفکر شیطان بروز و ظهور داشته ولی می‌توان گفت در حال حاضر در مقطعی از تاریخ به سر می‌بریم که این تفکرات خطرناک همدیگر را پیدا کرده و در مقابل دشمن مشترک خود یعنی جمهوری اسلامی که کانون آزادگی و خداخواهی است، هماهنگ شده اند.

از مشکلات بزرگ دوره ما «استکبار جهانی رسانه‌ای» است. وقتی غول‌های رسانه‌ای دنیا در دست مُرداک صهیونیست و امثال آن است، باید توقع داشت که همان روحیه‌ی صهیونیستی را در رسانه‌های وابسته به آنها ببینیم.

کسی که پیغمبر می‌کشد از کشتن انسان‌های بی‌گناه و بی‌پناه ابایی ندارد. تفکری که با زحمات صدها پیغمبری که منحصراً برای نجات آنها آمده بود، مهار نشد، با برقراری ارتباط چندکشور بی‌بنیه عربی هم مهار نمی شود.

آن که کتاب خدا را تحریف می‌کند از تحریف تاریخ و حقیقت‌های دیگر حیا نمی‌کند.

اما از طرف دیگر امروزه جمهوری اسلامی از هرکس که در برابر زیاده‌خواهی صهیون مقاومت کند حمایت می‌کند. دست فرزندان شیعه و سنی و مسیحی مقاومت درهم گره خورده و جبهه عظیم ضداستکباری در حال شکل‌گیری است. زمان پرتاب سنگ گذشت و فلسطین، موشک نقطه‌زن دارد و سوریه حکومت مستقری که بازی ایرانی را یاد گرفته و لبنان، گنبد آهنین را به مسخره گرفته و… و ایرانی که منتظر است تا روبان جشن آزادی و ورود به قدس را قیچی کند.

محمدهادی صحرایی

کلیپ های ما را در آپارات ببینید

وهابیت و تغییر تاکتیک تبلیغی

نسبت ما و جنگ روایت ها در جهاد تبیین

جنگ جهانی روایت ها | جهاد تبیین

جهاد تبیین | راه مقابله با جنگ شناختی

آیا روحانیت مسئول دین گریزی مردم است؟

                 

مطلب پیشنهادی

Office 00481 | تنویر

انیمیشن: دوقطبی سازی

دوقطبی سازی، موجب ایجاد خفقان روانی و دیکتاتوری رسانه ای در جامعه می شود. صهیونیست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.