یکشنبه , ۱۲ تیر ۱۴۰۱
74917297 185490182593487 8137004767951162858 n | تنویر

. داستان بیمار دلان. ‌ اول گفتند ما خط امامی هستیم. مرادشان دقیقا #خط_امام نبود …

74917297 185490182593487 8137004767951162858 n | تنویر

.
داستان بیمار دلان.

⚡️اول گفتند ما خط امامی هستیم. مرادشان دقیقا #خط_امام نبود مرادشان این بود که با تو نیستیم. تو امام نیستی. ‌
⚡️بعد کمی گذشت دیدند اگر واقعا بخواهند خط امامی باشند باید این بنده خدا را دائم تایید کنند چون هر چه میگوید انگار خمینی دهان باز میکند.
.
⚡️برای اینکه با او مخالفت کنند چاره ای نبود باید یک حرف دیگه ای پیدا میکردند. رفتند حرفهای غربی ها را گرفتند و ترجمه کردند. تکرار کردند. .
⚡️دیدند هر چه میگویند او با زبان پر از حکمتش تبیین میکند. هم #مردمسالاری را هم #آزادی را هم #قانون را هم #اصلاحات را هم #چندصدایی را هم #عدالت را. .
⚡️گفتند برویم سراغ جایگاهش. بحث قانون را مطرح کردند که ولایت را مثلا زیر سوال ببرند. مردم مردم کردند که ولایت را بزنند. بعد که رای مردم موافقشان نشد در خواست #حکم_حکومتی میکردند. جایی که او بود مخالفش ایستادند. او پشت رای مردم بود اینها شدند مقابلش.
.
⚡️از روحانی خوششان نمیامد سالها این راست بود به قول خودشان و آنها چپ. ولی پشت او رفتند چون حالا او مظهر تقابل با آن آقا شده بود. او میگفت به داخل نگاه کنید و از داخل مدد بگیرید این میگفت آب خوردنمان هم به کدخدا مربوط است. همشون شدند #بنفش.
.
⚡️بعد او گفت هسته ای را به ثمن بخس ندهید اینها گفتند بدهیم. او گفت حضور در کنار #سوریه به نفع ما است به نفع امنیت و مصالح ما حتی اگر دین هم نداشته باشید اینها گفتند خلع سلاح شویم از سوریه هم خارج شویم . .
⚡️الان او میگوید همان دولتی که پشتیبانش بودید همان که میگفتید تا ۱۴۰۰ با اویید همانکه میگفتید بگذاریم کارش را تمام کند، خوب کمکش میدهم اینها میگویند نه دولت نه تو. .
⚡️او میگوید با حرامیان متجاوز به ناموس مردم باید مقابله کرد اینها میگویید اینها حرامی نبودند شهید راه وطن بودند.
.
⚡️اینها نه امام نه مردم نه قانون نه غرب نه شرق نه سبز نه بنفش نه هیچ چیز دیگر توصیفشان نمیکند اینها همه شان از آن پیر مرد مفلوک که بهش میگویند #مجتهد تا این توییتر باز کف صحنشون فقط یک شاخصه برای معرفیشان وجود داره. اون هم اینکه اینها بغض این رهبر را دارند همین. عقده دارند در سینه هاشان. بقیه اش همه اش سر کاری است.
.
⚡️یادتان است یکی میگفت اگر آقا بگوید ماست سیاه است قبول میکنم. به نظرم اینها اگر آقا بگوید ماست سفید است میگویند نه سیاه است. این ها هیچ نیستند مگر بغض و عقده. .
⚡️حالا هم صدای جلز و ولزشان است که محصول این عقده سالیان سال است که میشنوی. ولی خوب چه میشود کرد والعاقبه للمتقین.
.
#علی_مهدیان.
#تنویر.

نمایش پست در اینستاگرام

                 

مطلب پیشنهادی

تکیه بر فضایل انقلابیون، عامل رواج اخلاق در جامعه است

روش رسیدن به جامعه اخلاقی

پرونده #انقلابیگری قسمت پنجاه و نهم ???? تکیه بر فضایل انقلابیون، عامل رواج اخلاق در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.