پنجشنبه , ۹ تیر ۱۴۰۱
برنامه وهابیت برای پایتخت جهان اسلام

جنایت وهابیت | خطر وهابیت برای پایتخت جهان اسلام

برنامه وهابیت برای پایتخت جهان اسلام

روز سه‌شنبه 16 فروردین، فردی با گرایش تکفیری و وهابی با حمله به سه روحانی در صحن حرم مطهر رضوی(ع) یکی از آنها را به شهادت رساند و دو روحانی دیگر را زخمی کرد. ( جنایت وهابیت )

گرچه ابعاد دقیق ماجرا همچنان در دست بررسی است اما نشانه‌ها بیان می کند که این حادثه که توسط یکی از عناصر منحرف و تحت تأثیر گروه‌های تکفیری صورت گرفته، بخشی از یک پازل امنیتی طراحی‌شده از سوی توطئه‌گران و دشمنان نظام بوده و در راستای اختلاف‌افکنی و انشقاق بین شیعه و سنی و مخدوش کردن وحدت ایران و افغانستان اجرا شده.

مراجع شیعه که نماد مذهب تشیع هستند، اعلام موضع کرده اند که توهین به مقدسات اهل سنت حرام است.

ما این جنایت را به حساب وهابیت می گذاریم، نه اهل سنت!

از طرف دیگر ما جنایاتی مثل اتفاقی که در حرم مطهر امام رضا (ع) صورت گرفت را به حساب وهابیت می گذاریم و معتقدیم اهل سنت با این حرکات و جنایت ها مخالف است، کما اینکه واکنش گسترده شخصیت‌ها و علمای شیعه و اهل سنت و کاربران ایرانی و افغانستانی در شبکه‌های اجتماعی در چند روز گذشته شاهدی بر این ماجرا است.

اما حقیقت اینه که جنایت 16 فروردین در حرم مطهر امام رضا (ع) حاصل به بار نشستن برنامه بلند مدت وهابیت به عنوان عامل استعمار در جهان اسلام است.

برنامه این بود که مشهد به عنوان شیعه خانه امام زمان (عج) و پایتخت جهان اسلام به دست وهابیت بیفتد.

در این راستا، فتواهایی از علمای وهابی وجود دارد که بیان می کند وهابی می تواند دختر شیعه را به عنوان همسر دوم اختیار کند تا از دختر شیعه، بچه وهابی متولد شود.

یا فتواهایی برای مهاجرت وهابیان به حاشیه شهر مشهد وجود دارد.

وهابیت هر جای جهان اسلام ورود کرده خسارت به بار آورده از شمال آفریقا، شرق جهان اسلام پاکستان، افغانستان، کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله یمن و غرب جهان اسلام از سوریه، لبنان، عراق

نفوذ وهابیت جز برای رژیم صهیونیستی فایده دیگری نداشته. نفرت پراکنی و برادر کشی و عوض شدن جای دوست و دشمن و هدف قرار گرفتن مسلمین به جای صهیونیسم تنها نتیجه ترویج گفتمان وهابیت بوده است.

اما! ان شا الله ما با «جهاد تبیین» خانه صهیونیسم و وهابیت را ویران خواهیم کرد تا اسلام زنده بماند و جنایات وهابیت پایان پذیرد.

در مورد این اتفاقات هم نباید نگران بود. در این جهاد خون این شهید وحدت می آفریند نه اختلاف چرا که امام فرمود: «بکشید ما را ملت ما بیدار تر میشود» نقشه طاغوت توسط خون مظلوم برملا می شود.

صفحه جهاد تبیین در سایت تنویر

جهاد تبیین| نسبت ما و جنگ روایت ها

جهاد تبیین| جنگ جهانی روایت ها

وهابیت در نظر امام خامنه ای

                 

مطلب پیشنهادی

جنگ جهانی روایت ها | تنویر

جهاد تبیین | جنگ جهانی روایت ها | قسمت اول

جنگ جهانی روایت ها به چه معناست؟ نتیجه نبردهای نظامی هم در میدان «جنگ روایت‌ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.