یکشنبه , ۵ تیر ۱۴۰۱
71542800 2517582771807473 4161550913444144015 n | تنویر

تعامل با دشمن؛ تقابل با خودی؟!!!! سخنرانی غیرعادی و بلاوجه روحانی در یزد دربار…

71542800 2517582771807473 4161550913444144015 n | تنویر

???? تعامل با دشمن؛ تقابل با خودی؟!!!! ???? سخنرانی غیرعادی و بلاوجه روحانی در یزد درباره ضرورت برخورد با مفسدان کلان اقتصادی و دانه‌درشت‌ها در کنار حمله به قوه قضائیه، فاقد ارزش پاسخ‌گویی است. حسین فریدون نزدیک‌ترین فرد به او با همین عنوان مجرمانه، محکوم به حبس شده است، لذا تاکید بر مبارزه با دانه‌درشت‌ها را نه مردم از روحانی می‌پذیرند و نه جدی می‌گیرند. مردم از روحانی فقط حل #مشکلات_اقتصادی را توقع داشته و دارند که او هم در این عرصه جدا دستش خالیست. سخنان روحانی خطاب به قوه‌ قضاییه در اصل سرپوش گذاشتن بر #نداشته‌های دولت اوست. شاید او بر داشته‌های دیگران حمله می‌کند تا نداشته‌های خود را پوشش دهد. ✅ در این زمینه به نکاتی اشاره می‌شود:
????۱. قوه قضائیه نشان داده که بدون هیاهو و عدم تاثیرپذیری از این جوسازی‌ها، در حال برخورد با مفسدان اقتصادی است. از این روست که محبوبیت مردمی رئیس قوه قضائیه در همین دوره کوتاه مسئولیت، به‌طور معناداری افزایش یافته است. یعنی نمره مردم به #عملکردهاست و نه #وعده‌ها. روحانی باید بداند که پس از شش سال مسئولیت، دیگر دوره تبلیغات انتخاباتی گذشته است. به‌علاوه آیا او دقت دارد که این سخنانش بر محبوبیت مردمی رییسی می‌افزاید نه روحانی؟!!! ????۲. ظاهرا در ورای حاشیه‌سازی جدید روحانی، باید موضوع و هدف اصلی را جست‌و‌جو کرد. با این فضاسازی، مدتی افکار عمومی مشغول رد و اثبات سخنان اوست.‌ این مدت فرصت مناسبی به روحانی برای پاسخ‌گویی به پیشنهادات جدید فرانسوی‌ها در راستای توقف گام چهارم کاهش تعهدات برجامی و آغاز مجدد مذاکرات می‌دهد. از این رو جریان انقلابی بدون توجه به این سخنان، باید هوشمندانه بر موضوع اصلی تمرکز کند. ????۳. روحانی با سخنانش در یزد، به زعم خود دو گام برداشته است:
الف. اولین گام آماده‌سازی افکار عمومی برای ضرورت مذاکرات مجدد با اروپایی‌ها.
ب. تغییر جهت مطالبات اصلی مردم از مسائل اقتصادی.
به نظر می‌رسد بزودی با گذشت زمان روشن خواهد شد که روحانی در هر دو مورد دچار خطای محاسباتی شده است. نه مذاکره‌ای خواهد بود و نه مطالبه‌ای تغییر خواهد کرد.
#تبیین
#تنویر

@tanwir_ir

نمایش پست در اینستاگرام

                 

مطلب پیشنهادی

ترس از خدا، آدم را عاشق خدا خواهد کرد. اگر این ترس از خدا نباشد، انسان سرگشته و حیران خواهد بود

عاشق خدا

پرونده #مکتب_سلیمانی قسمت بیست و چهارم ???? ترس از خدا، آدم را عاشق خدا خواهد …

یک دیدگاه

  1. رئیس قوه قضاییه باید همین روحانی دروغگو رو بخاطر توطئهاش علیه قوه قضائیه ودروغ هاش محاکمه کنه ،روحانی از اینکه جناب رئیسی دارند یکی یکی به فساد نزدیکانش رسیدگی کرده ،داره آتیش میگیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.