یکشنبه , ۱۲ تیر ۱۴۰۱
75214716 188770302264349 7280286424904957008 n | تنویر

بهترین کتابی که تاکنون مطالعه کرده ام: فاصله شما تا #قیامت؛ فقط سه دقیقه1. کار…

75214716 188770302264349 7280286424904957008 n | تنویر

بهترین کتابی که تاکنون مطالعه کرده ام:
فاصله شما تا #قیامت؛ فقط سه دقیقه

1. کاربردی ترین و اثرگذارترین کتابی که تا الان زندگی کرده ام، #کتاب #سه_دقیقه_در_قیامت است. از جدیدترین کتاب هایی که #گروه_فرهنگی_شهید_ابراهیم_هادی به تازگی منتشر کرده است. صحنه های نابی که یک #مدافع_حرم در سه دقیقه ایست قلبی اش در برزخ دیده است. از حساب و کتاب سنگین اعمال تا بهشت و همجواری شهدا با اهل بیت ع و… اعتقاد دارم #اخلاص و #همت خود #شهید #ابراهیم_هادی و بچه های گروه فرهنگی ابراهیم هادی، فضای فرهنگی کشور را چندین سال هست که تغییر داده است.

2. خواندن این #کتاب برای هر یک از ما ضرورتی فوری است. ترجمه ای امروزی و بسیار جذابتر از #سیاحت_غرب که زندگی هر یک از ما را در عرصه های #شخصی، خانوادگی، #کاری و… متحول می کند.

3. بیشتر از اشخاص عادی، خواندن این کتاب برای #مدیران و کسانی که #حقوق دیگران بر گردنشان هست، فوریت دارد. به نظرم اصلی ترین تفاوت #مدیر_جهادی با #مدیر_لیبرال و #تکنوکرات در #مرگ_باوری است. مدیرانی که #از_قیامت_می_ترسند، با مجموعه خود رفتارهای منصفانه و عادلانه دارند. #مدیران_کارآمد بیشتر از آنکه به دنبال پر کردن جیب خود و استفاده از امکانات به نفع خانواده و دوستانشان باشند، به دنبال احقاق حق و #رفاه نیروهای خود و مجموعه های همکار هستند.

4. شما چقدر به مرگ مشتاق اید؟
به هر میزان مشتاق تریم به اولیای خدا نزدیک تر شده ایم و با مشرکین و یهودیان فاصله مان بیشتر شده است.
حضرت دوست در آیه 6 سوره مبارکه جمعه می فرماید:
قُلْ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ هَادُوا إِنْ زَعَمْتُمْ أَنَّكُمْ أَوْلِيَاءُ لِلَّهِ مِنْ دُونِ النَّاسِ فَتَمَنَّوُا الْمَوْتَ إِنْ كُنْتُمْ صَادِقِينَ.
بگو: «ای یهودیان! اگر گمان می‌کنید که (فقط) شما دوستان خدائید نه سایر مردم، پس آرزوی مرگ کنید اگر راست می‌گویید (تا به لقای محبوبتان برسید)!» 5. #استاد_اصغر_طاهرزاده کتابی دارند به نام #هنر_مردن. کتابی که به زیبایی نشان می دهد تنها راه اصلاح فرد و #جامعه نگاه متفاوت به #مرگ هست. باید بدانیم که تنها راه اصلاح همه ما این است که چگونه مردن خود را انتخاب کنیم و خود را برای بعد از این #زندگی_روزمره آماده کنیم.
پ.ن 1: #شهدا در زندگی خود در هر لحظه به دنبال دستور اند. اینکه #حضرت_دوست در هر موقعیتی، چه انتظاری از آن ها دارد. آن ها التماس می کنند تا خدا آن ها را هم #به_حساب_بیاورد و کار خود را به دستشان بسپارد و همه وجودشان را #وقف_کار_خدا و بندگانش کند.

نمایش پست در اینستاگرام

                 

مطلب پیشنهادی

ترس از خدا، آدم را عاشق خدا خواهد کرد. اگر این ترس از خدا نباشد، انسان سرگشته و حیران خواهد بود

عاشق خدا

پرونده #مکتب_سلیمانی قسمت بیست و چهارم ???? ترس از خدا، آدم را عاشق خدا خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.