شنبه , ۱۱ تیر ۱۴۰۱
بهائیان

بهائیان جاسوس

بهائیانِ جاسوس

بهائیان قصد دارند بهائیت را به عنوان یک دین معرفی کنند، فارغ از اینکه بهائیت فرقه است یا دین، در این قسمت قصد داریم از زاویه دیگری به این تشکیلات نگاه کنیم.

عضویت بهائیان در تشکیلات بهایی، یعنی عضویت در یک تشکیلات عریض و طویل امنیتی و اطلاعاتی، به این صورت که:

بعد از اینکه اعضای بیت العدل انتخاب می شوند، خودشان 9 نفر را به عنوان اعضای دارالتبلیغ انتصاب می کنند. 9 نفر منتصب شده ی دارالتبلیغ دو کار مهم دارند:

  1. تبلیغ تشکیلات بهایی در دنیا
  2. صیانت

که صیانت یا همان حراست کاری کاملا اطلاعاتی است، اما چگونه؟

حراست در هر ارگان و سازمانی، وظیفه اش جمع آوری اطلاعات و اتفاقات ریز و درشتی است که امکان دارد در جهت مثبت یا منفی کاربرد داشته باشد. در نتیجه حراست، یک نهاد کاملا اطلاعاتی است که کارش جمع آوری اطلاعات و تهیه گزارشاتی در این زمینه است.

این وظیفه (حراست) در بند 1087 کتاب انوار هدایت ذکر شده.

این کتاب مجموعه بیانیه های موضوع بندی شده بیت العدل است و در آن شرح وظایف دارالتبلیغ از زبان خود بیت العدل بیان شده.

در بند 1087 کتاب انوار هدایت، دقیقا موضوع تاسیس دارالتبلیغ بین المللی و وظایف آن ذکر شده و در دومین وظیفه ای که بیت العدل به دارالتبلیغ محول کرده، آمده:

دومین وظیفه آن اطلاع یافتن از موقعیت امرالله در کلیه نقاط دنیا و قادر بودن بر اساس و با استفاده از این آگاهی ها جهت تهیه و ارسال گزارش ها و توصیه هایی به بیت العدل اعظم.

نهادهای اطلاعاتی و امنیتی و وزارت اطلاعات هر کشور مثل mi6 & CIA اصل کارشان جمع آوری اطلاعات و گزارش دادن است، دقیقا همان وظیفه ای که بیت العدل به دارالتبلیغ سپرده، یعنی اطلاع یافتن و تهیه و ارسال گزارش.

از طرف دیگر تشکیلات بهایی، دوست ندارد مسئولین امنیتی و اطلاعاتی تشکیلات که همان اعضای دارالتبلیغ هستند شناخته شوند، به همین دلیل اسم آنها را ذکر نمی کنند.

به این ترتیب هم شهروندان بهایی، تحت اشراف کامل اطلاعاتی و امنیتی دارالتبلیغ قرار دارند و از این طریق کسانی که ناقض امر باشند تشخیص داده می شوند،

و هم بهائیان در هر گوشه ای از دنیا که باشند، با ارسال اخبار و اطلاعات به دارالتبلیغ، نقش جاسوس را در آن کشور بازی می کنند.

این اطلاعات از طریق مساعدین و هیئت های نظارت و مشاورین قاره ای و در نهایت اعضاء دارالتبلیغ در حیفا تجمیع میشود تا اقدامات مقتضی روی آن انجام شود.

همه این اطلاعاتی که در قالب صیانت به دارالتبلیغ ارسال می شود، در حقیقت به مرکز دارالتبلیغ در اسرائیل ارسال می شود.

حال اگر اسرائیل از تشکیلات بهایی این اطلاعات را طلب کند، آیا تشکیلات بهایی می تواند از دادن این اطلاعات به نهادهای امنیتی اسرائیل خودداری کند؟

به این ترتیب هدف این درخواست بین المللی که می‌گویند چرا شما به بهایی‌ها آزادی نمی‌دهید؟ مشخص می شود! آزادی به بهایی‌ها یعنی اینکه حکومت آن‌ها را آزاد بگذارد تا بتوانند به راحتی و بدون دردسر برای رژیم صهیونیستی جاسوسی کنند.

 

کلیپ های ما را در آپارات ببینید

ویژگیهای تفکر صهیونیستی

وهابیت و تغییر تاکتیک تبلیغی

نسبت ما و جنگ روایت ها در جهاد تبیین

جنگ جهانی روایت ها | جهاد تبیین

جهاد تبیین | راه مقابله با جنگ شناختی

آیا روحانیت مسئول دین گریزی مردم است؟

                 

مطلب پیشنهادی

تغییر تاکتیک وهابیت

وهابیت و تغییر تاکتیک تبلیغی

بررسی سوابق فراز و فرود وهابیت در جهان اسلام نشان می دهد که پس از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.